Koloběžky

Koloběžky MIBO, KOSTKA, CRUSSIS a YEDOO

S prodejem koloběžek jsme začínali a nyní již nabízíme kompletní sortiment čtyř českých firem MIBO, KOSTKA, CRUSSIS a YEDOO. Jsme aktivní koloběžkáři a námi nabízené koloběžky si můžete vyzkoušet přímo v prodejním test-centru nebo zapůjčit k venkovní projížďce. Prodej doplňků, servis a poradenství je samozřejmostí. Každá koloběžka je pečlivě nastavena a připravena k bezpečnému užívání.

Toto sportovní odvětví vzniklo v 70-tých letech v Československu zřejmě v Rožnově pod Radhoštěm jako významná složka suchého letního tréninku lyžařů běžců a sdruženářů sportovní školy. První koloběžky se zde vyráběly z vyřazených školních lavic.

Tyto koloběžky se objevují v ulicích Rožnova ještě dnes. Pokud se zde někdo podivuje nad dospělou osobou jakéhokoliv věku jedoucí na koloběžce, jsou to jenom turisté, kteří naše město navštíví. Pro Rožnováky je tento dopravní prostředek zcela normální záležitostí. V osmdesátých letech se používání koloběžek trochu omezilo, protože nastala éra horských kol, scateboardů a kolečkových bruslí. V posledních letech nastal rozmach různých atypických sportů mezi které patří dozajista i koloběh.

Nebyly nalezeny žádné pokoje odpovídající výběru.