Prodejna

Naše prodejna

Rádi Vám pomůžeme s výběrem. Nabízíme koloběžky, lyže, vybavení pro tenis, bagminton a squash a funkčního oblečení z bohaté nabídky převážně ryze českých značek. Jsme koloběžkáři, lyžaři, tenisté a vůbec milovníci pohybu a víme, co prodáváme.  V naší prodejně si před nákupem můžete koloběžky zapůjčit, stejně tak velkou část běžeckých a sjezdových lyží. Kompletní záruční a pozáruční servis je samozřejmostí. Poskytujeme komlexní služby pro oblast Olomouc a okolí.

Koloběžky

S prodejem koloběžek jsme začínali a nyní již nabízíme kompletní sortiment čtyř českých firem MIBO, KOSTKA, CRUSSIS a YEDOO. Jsme aktivní koloběžkáři a námi nabízené koloběžky si můžete vyzkoušet přímo v prodejním test-centru nebo zapůjčit k venkovní projížďce. Prodej doplňků, servis a poradenství je samozřejmostí. Každá koloběžka je pečlivě nastavena a připravena k bezpečnému užívání.

Lyže

Prodáváme kompletní sortiment firmy SPORTEN, která vyrábí sjezdové a běžecké lyže do celého světa. Výroba lyží v Novém Městě na Moravě existuje takřka 120 let. V současné době patří SPORTEN k největším světovým výrobcům lyží a snaží se také prosadit v oblasti reprezentačního lyžování. To svědčí o tom, že kvalita lyží je špičková.

Všechny modely běžek a sjezdových lyží máme osobně natestované a jsme v úzkém spojení, jak se samotnými výrobci, tak i s lidmi, kteří se pohybují v závodním prostředí. Pro kvalitní lyžařský servis prodáváme výrobky firem SWIX, VAUHTI a TOKO. Jaké vosky na běžky patří, vám rádi poradíme nebo přímo na prodejně pro závody nebo kochání krajinou připravíme.

Raketové sporty

Nabízíme zboží pro tenis, badminton a squash. Kvalitní servis je základem našeho obchodu. Ve vyplétání raket máme více než 15 letou tradici. Prodáváme zboží od firem BABOLAT, CARLTON, DUNLOP, HAED, OLIVER, PRO KENNEX a YONEX.

Oblečení

Zaměřujeme se na prodej kvalitního a funkční oblečení. Úzce spolupracujeme s firmou FARAMUGO, které má kompletní výrobu v Luhačovicích a jako první přišla na trh s nanomembránovým oblečením. NANOMEMBRÁNA vynalezená firmou NANOMEMBRANE se sídlem ve Svitaváchna patří k absolutní světové špičce, za kterou zaostává i známá membrána GORE-TEX. Společnost Nanomembrane je první na světě, která začala používat nanovlákennou membránu pro sportovní a outdoorové oblečení a navíc vyvíjí membránové materiály i pro fashion odvětví.

http://www.nanomembrane.cz

Funkční termoprádlo od firmy BLACKSPADE a výrobky firmy FARAMUGO máme osobně vyzkoušené a podrobujeme ho řadě testování při pobytu na horách, běžeckých a běžkařských závodech.

Adresa

JK KOLOBKA – Pavlovická 15, Olomouc 779 00

Mobil: 776 530 673, 775 060 976, 602 568 054

Provozní doba

Po – Pá: 9:00 – 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Mimo otevírací dobu můžete náš obchod navštívit po telefonické domluvě.

Upozornění

Přijímáme pouze platby v hotovosti. Platba kartou není v naší prodejně zatím možná.

Prodejna Olomouc koloběžky lyže tenis
Prodejna Olomouc koloběžky lyže tenis
CLOSE
CLOSE